Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Někdo si řekne - no to je toho, tak měli jít dříve spát. Ono to není zas tak jednoduché, biohodiny uvnitř organismu se nedají tak snadno ošálit. Sice nám odborníci tvrdí, že ideální doba spánku je 8 hodin, ale nějak už zamlčují, že by ta doba měla obsahovat buď čas mezi 22-23.oo nebo 6-7.oo. No a to je pro některé z nás dost problematické, nemyslíte?
Naše vestavěné hodiny uvnitř těla jsou prostě nastaveny individuálně - tak jak jsme si je my sami  dlouhodobým používáním seřídili  a jejich přeřizování ze dne na den není tak snadné.
Takže dnes potkávám samé ospalé a nenaladěné lidi, hlavně ty, jejichž pracovní doba začíná tak nešťastně, že jsou ochuzení o oba ideální spánkové termíny.
Změna na letní čas nepostihla jen lidi, i naši domácí mazlíčci jsou z toho vykolejení - ráno jsme je museli budit - jindy budí oni nás - dnes je to silně zmátlo. Z toho je vidět, že tahle geniální ekonomická strategie je silně proti přírodě.
No, snad si za pár týdnů všichni zvykneme, zatím svorně nadáváme - jedna z mála věcí na níž se shodneme všichni - tááák neradi brzo vstáváme !!!!!!

Webkamera

Slapy webkamera

Vzduch voda

Poslední komentáře

 • Jízdní řád parníků Praha - Slapy

  BUDEME SI STĚŽOVAT!!!

  Číst dále...

   
 • Jízdní řád parníků Praha - Slapy

  chtěla jsem letošní jízdní řád (2017) - copak nikdo neaktualizuje tyto stránky??? :sad: :sad ...

  Číst dále...

   
 • Teplota vody Slapské přehrady

  Ať už to bylo jakkoli či čímkoli zapřičiněno , vše zapomenuto . Baner se ukazuje a tak chci poděkovat ...

  Číst dále...

Poslední inzeráty